You are here
Home > Psychologia > Dlaczego mężczyzna płaci za seks?

Dlaczego mężczyzna płaci za seks?

Dlaczego mężczyzna płaci za seks?


Nie wiemy czy dajesz sobie z tego sprawę, ale aż 12% mężczyzn w naszym kraju przyznaje się do korzystania z usług prostytutek. Ciekawe ile jest tych, którzy przyznać się nie potrafią. Pewnie sporo. W każdym razie dane te skłaniają nas do zastanowienia się nad tym dlaczego mężczyźni płacą za seks i korzystają z usług prostytutek?

Usprawiedliwienia mężczyzn

Warto wiedzieć, że z usług prostytutek korzystają nie tylko porzuceni, samotnicy i brzydcy mężczyźni, którzy nie potrafią znaleźć partnerki w sposób bardziej tradycyjny. Często decydują się na to również biznesmeni i zadowoleni mężowi. Co ich do tego skłania?

Nie trzeba się starać

To pierwsza sprawa. Facet, aby poderwać dziewczynę i zabrać ją do łóżka musi się postarać, musi się z nią umówić, porozmawiać, spotkać czasem nawet kilka razy. A wielu facetów nie ma na to zwyczajnie ani ochoty, ani czasu. Faceci wolą iść na łatwiznę i zamiast wydawać pieniądze na randki wolą zamówić prostytutkę, zrobić to co mają do zrobienia bez zbędnych zahamowań i wyjść. Proste, prawda – z tego biorą się takie sex historie?

Można zawsze

Mając stała partnerkę facet często spotyka się z sytuacją, z którą jemu się chce, a jej nie do końca. Wtedy może czuć się sfrustrowany i odrzucony. I bardzo często właśnie wtedy decyduje się na skorzystanie z usług prostytutki, która zawsze czeka na niego w pełnej gotowości. Ona nie marudzi, nie wymaga odpowiedniego klimatu i nie zmusza do czekania na wieczór. Przychodzi, bierze co chce i znika.

Potrzeba zaspokojenia… potrzeb

Dla faceta seks nie jest czymś bardzo uczuciowym. Kobiety z oddzieleniem tych dwóch rzeczy mają większe potrzeby. A dla faceta seks to zwyczajna potrzeba rozładowania napięcia i oderwania się od rzeczywistości. Bardzo często faceci korzystają z usług prostytutek zaraz po pracy, gdy chcą się odstresować i zapomnieć o nerwach w pracy nie zmuszając się do rozmów z kobietami.

Dyskrecja

To też ważne. Nie da się ukryć, że prostytutki są dyskretne. To co facet robi z prostytutką zostaje w pokoju. Dlatego faceci to cenią traktując często prostytutkę nie tylko jako seksualną zabawkę, ale jak terapeutę, któremu przy okazji zwierzyć można się ze swoich problemów.

Nieśmiałość

Masa jest facetów, którzy zwyczajnie nie potrafią samodzielnie poderwać dziewczyny, umówić się z nią na obiad, zabawić rozmową i rozkochać. Są nieśmiali i przeraża ich to, że coś się może nie udać. A z prostytutką się uda. Wystarczy jej zapłacić.

Top