You are here
Home > Seks i erotyka > Dominacja w sypialni

Dominacja w sypialni

Dominacja w sypialni - BDSM

W dzisiejszych czasach nikogo nie dziwią już kobiety, które od swoich facetów wymagają tego, aby w łóżku byli bardziej stanowczy. Dominacja i czynienie z kobiety seksualnej niewolnicy robi się wręcz modna. Jeśli więc i Ty masz ochotę zostać poddaną i uległą woli partnera kobietą lub też też chcesz potraktować jako seksualną zabawkę swojego faceta, to najwyraźniej nadszedł najwyższy czas, aby do sypialni dorzucić elementy BDSM, które będą pierwszymi krokami wprowadzającymi w Waszym życiu nutkę dodatkowych emocji.

Spełniaj fantazje seksualne

To, którą drogą zaczniecie podążać zaczynając Waszą przygodę z BDSM zależy już od Was. Możecie chcieć, aby to facet był pod obcasem kobiety, wokół której kręcić będzie się cała akcja. W tej wersji wydarzeń to kobieta robi facetowi łaskę, że może leżeć u jego boku. Wykorzystuje go, a on robi wszystko czego ona zapragnie. Może być też inaczej i to samiec alfa może rządzić w Waszym łóżku. Rzucając kobietę na łóżka, dominując ją i robi co zechce, a kobieta nie ma żadnego odwrotu. Musi zdać się na jego łaskę. Tak w skrócie wygląda BDSM.

Podstawy BDSM

Jeśli chodzi o podstawy BDSM, to musisz wiedzieć że w skrócie wygląda to tak, że osoba dominująca po prostu wychowuje swojego poddanego. Może nagradzać, może karać i może piętnować każde złe zachowanie. Karą może być klaps, wysłanie do kąta, założenie kajdanek czy przywiązanie do łóżka. Dla wielu może wydawać się to czymś zwyrodniałym, jednak mimo wszystko wiele par pozwala sobie na taką gierkę, w której osoba poddana traktowana jest jak zwierzę, które posłuszne musi być swojemu Panu. I za posłuszeństwo to jest ona później nagradzana.

Wprowadzając w swoje życie elementy BDSM warto spisać wcześniej swoistą umowę, spis obowiązujących w grze zasad. To wtedy ustalić można granice zabawy, których przekroczenie będzie dla kogoś niewybaczalne. Przygotowując taką listę będziecie mieli świadomość, że zaczynacie zabawę, która nikomu nie przeszkadza i zgodna jest z Waszym oczekiwaniami. Warto ustalić wcześniej znaki, które drugiej osobie sygnalizować będą, że dana rzecz się nam nie podoba i nie chcemy, aby była wykonywana.

Decydując się na zabawy z BDSM nie musicie ubierać się jak typowo kojarzący się z sadomaso ludzie w lateksowe stroje, pejcze i smyczy. Rozwiązań jest bardzo dużo, a przy obecnej ilości akcesoriów dostępnych w sklepach erotycznych z pewnością będziecie mieć spore pole do popisu. W grę wchodzą tutaj liny do wiązania, kajdanki, haczyki, paski, maski czy klamerki na sutki.

 

Jak wprowadzić BDSM w swoim związku?

Po pierwsze musicie chcieć tego oboje. A jeśli już tego chcecie, to nie możecie się tego bać. Wprowadzając BDSM  i kupując pierwsze gadżety nie musisz nastawiać się na to, że każdy Wasz seks będzie brutalny. Traktujcie to jako urozmaicenie i odskocznię od codziennych przeżyć. Nie rzucajcie się na głęboką wodę, a kolejne elementy wprowadzajcie stopniowo. Inspiracjami mogą być dla Was gorące filmy erotyczne przedstawiające elementy BDSM. Uważajcie jednak na to, aby nie inspirować się czymś przerażającym i przesadzonym.

Related posts:

Dodaj komentarz

Top