You are here
Home > Porady > Rozrywka dla dzieci w Zabrzu

Rozrywka dla dzieci w Zabrzu

dzieci zabrze gdzie isc

Zabrze, o tym mieście chcę dziś napisać. A konkretnie o atrakcjach, które w tym mieście się znajdują i zainteresować mogą nasze dzieci. Wiem, że sporo czytelników nie jest z Zabrza i może sie tym nie interesować, ale wierzę, że dzięki temu tekstowi znajdą się dzieci, których życie nieco się urozmaici. Przejdźmy więc do rzeczy.

Zabytkowa Kopalnia Węgla Kamiennego Guido

W pierwszej kolejności z każdym dzieckiem wybrałbym się w miejsce niezwykle istotne dla Zabrza, jakim jest zabytkowa kopalnia Guido. To tu zobaczyć można kopalnię, która miała ogromny wpływ na to miasto. Kawał pięknej historii, którą warto poznać.

Jump World – park trampolin

Po zwiedzaniu kopalni dla odmiany można zrobić coś zupełnie innego. Ciekawą opcją może być wyjazd do parku trampolin, gdzie każde dziecko po osiągnięciu pewnego wieku może się świetnie pobawić skacząc na trampolinach i przyjmując w locie różne dziwne pozycje.

Multikino

Każde dziecko lubi od czasu do czasu obejrzeć jakiś fajny film. Jeśli i Twoje wpadło na taki pomysł, to z pewnością ucieszy Cię, że w Zabrzu znajduje się eleganckie i nowoczesne Multikino, w którym zobaczyć można wszystko to, co obecnie modne jest w kinach.

Dom muzyki i tańca

Dzieci zainteresowane kulturą, a dokładnie muzyką i tańcem mogą chętnie uczestniczyć w zajęciach organizowanych w domu muzyki i tańca zlokalizowanym w Zabrzu. To doskonała szansa na rozwijanie swoich pasji w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze.

Salon zabaw Fiku Miku i sala zabawa Frajda

Frajda i Fiku Miku to dwie sale zabaw, które wielki entuzjazm wzbudzają u dzieci w różnym wieku. W każdej z tych sal znajdziesz inne atrakcje, które z pewnością spodobają się Twojemu dziecku, które będzie mogło pobawić się i pobiegać z rówieśnikami. Być może zawrze tu jakieś ciekawe znajomości.

Nauka robienia pizzy

To co wyróżnia Zabrze w zakresie atrakcji dla dzieci to oferta bistro U3, które od jakiegoś czasu organizuje cykliczne zajęcia dla dzieci, w czasie których maluchy uczą się robienia prawdziwej włoskiej pizzy. Bardzo duża atrakcja i cieszy się ogromnym zainteresowaniem, jeśli więc zechcesz zapisać na takie zajęcia swoje dziecko, to pamiętaj, aby zrobić to odpowiednio wcześniej analizując kalendarz wydarzeń w tej restauracji dowożącej jedzenie w Zabrzu.

Ogród botaniczny w Zabrzu

Jeśli Twoje dziecko interesuje się przyrodą, to mamy dla Ciebie kolejną atrakcję, a mianowicie odwiedziny ogrodu botanicznego. Zobaczyć można tam wiele kwiatów, drzew i innych atrakcji, które doceni każde dziecko, a także rodzic, który będzie zwiedzał ogród razem z nim.

Kąpielisko leśne Zabrze Maciejowice

Na letnie dni polecić mogę Ci tylko jedno miejsce, a mianowicie kąpielisko zlokalizowane w lesie w dzielnicy Maciejowice. Idealna opcja na upalne dni. Ty leżysz i odpoczywasz w cieniu drzew, a dziecko szaleje i bawi się na trawie, plaży oraz w wodzie.

Related posts:

Top